Про бренд

 

Легенда Borgio

 Колись в невеличкій італійській комуні Борджіо жив кухар на ім’я Лоренцо. Він мав талант до приготування їжі навіть із самих звичайних продуктів, його руки готували кулінарні шедеври того часу. І покохав Лоренцо всім серцем дівчину на ім’я Іммаколета. Вона була витонченою, граційною, красивою та ніжною водночас, словом, ідеальною. Лоренцо просто марив Іммаколетою, готуючи, він постійно думав тільки про неї, тому додавав постійно нові трави, спеції в свої кулінарні шедеври, змінював спосіб приготування в залежності від емоцій, які були між ними. Люди були здивовані поєднанням інгредієнтів у стравах Лоренцо, його ресторанна справа давала неабиякий прибуток бо всі хотіли скуштувати смакоту, приготовлену саме Лоренцо.

 Містечко Борджіо розросталось, слава  про талант Лоренцо пішла по всій Італії… Лоренцо та Іммаколета побралися, в їхній домівці поселилися любов та затишок. Юнак при цьому постійно експериментував на кухні. Якось випадково до нього прийшла думка, що його успіх залежить не тільки від продуктів, з яких він готує, та почуттів, що є в серці. Величезну роль відіграє його піч, в якій він випікає, відкриті навстіж двері, через що могла впасти випічка, чи, як от, занадто натоплена плита, через що може пригоріти ніжна качка чи ягня. І Лоренцо, з притаманною йому жагою до створення ідеалу, спробував створити кухонну техніку. Його експерименти неабияк вплинули на популярність ресторану та смак приготовлених страв. Всі хотіли потрапити саме в ресторан Лоренцо, відчути ту атмосферу, бо знали, що там панує затишок, смачна їжа та любов.

Йшли роки, родина й досі має ресторанчик в Борджіо, а техніку, яку придумав та все своє життя вдосконалював до ідеалу дід Лоренцо, його нащадки зробили брендом. Брендом, в якому тісно сплетені ідеальність Іммаколети, італійське походження та любов до приготування їжі. Долучайтесь до поціновувачів техніки Borgio, яку наша компанія має честь представляти на українському ринку.

Актуальний прелік техніки, цін та наявності можна знайти за посиланням https://borgio.in.ua/